基本信息
| 现有 | 58 008.00 m2 |
| 在建 | 0.00 m2 |
| 规划 | 0.00 m2 |
| 租金 | 询问 |
空闲面积
| 最多 1 个月 | 9 885.00 m2 |
| 最多 3 个月 | 9 885.00 m2 |
| 超过 3 个月 | 9 885.00 m2 |
| 最小模块 | 2 200.00 m2 |
| 最短租期 | 5 年 |
Beskid Logistics Centre 是一个物流中心,最终将在四座仓库大厅内提供约 58 600 平方米的仓库租赁面积。
7R Park Beskid 物流中心位于西里西亚省,紧邻 E462 欧洲公路。 该物流中心与 S1 快速公路及 52 号国道交通便利。优越的地理位置为公司在捷克和斯洛伐克市场的发展提供了许多机会。
两座总面积为 58 600 平方米的高架仓库属于 A 级仓库设施。仓库面积的标准包括:
在建造仓库面积时,采用了影响能源效率的生态解决方案。
租户可以使用众多的停车位和宽敞的调车场。仓库和办公面积可以根据 7R Park Beskid 租户的需求进行布置。
最小仓库模块面积约为 2 200 平方米。
地图上标记了等时线,显示特定时间内的范围/通勤时间。
| 仓库面积 | 最小模块 | 查看可用性 |
|---|---|---|
| 9 885 m2 | 9 865 m2 | 检查 |
| DC1 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 15 221 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x24m |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC2 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 13 781 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x24 |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC3 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 15 552 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | b.d. |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC4 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 13 454 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 22,6x12 |
| 地面承重: | 7 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
新闻
Centrum logistyczne 7R Beskid Park to jeden z najnowszych projektów dewelopera, w którego skład wchodzą dwa budynki o łącznej powierzchni około 29 000 mkw.
Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem wśród najemców. Firma JAS-FBG, która jest operatorem logistycznym po raz kolejny zdecydowała się na współpracę z 7R i zajmie w Parku około 5 000 mkw.
Po raz pierwszy na współpracę z tym deweloperem zdecydowały się firmy DPD i Raben.
Firma kurierska- DPD Group, podpisała umowę najmu na 5 000 mkw.,co usprawni transport międzynarodowy, dzięki lokalizacji przy granicy ze Słowacją i Czechami
Raben jest firmą, która oferuje usługi logistyczne i zdecydowała się na najem około 4 000 mkw. na terenie Parku w systemie cross-dock.
Powierzchnie magazynowe zostaną dostosowane do potrzeb najemców.