基本信息
| 现有 | 88 571.00 m2 |
| 在建 | 0.00 m2 |
| 规划 | 0.00 m2 |
| 租金 | 询问 |
空闲面积
| 最多 1 个月 | 21 308.00 m2 |
| 最多 3 个月 | 21 308.00 m2 |
| 超过 3 个月 | 21 308.00 m2 |
| 最小模块 | 2 000.00 m2 |
| 最短租期 | 3 年 |
Prologis Park Wrocław IV 是一个现代化的物流中心,在五个仓库大厅内将提供超过 85 000 平方米的仓库和办公空间供出租。
仓库满足物流和仓储要求,并可根据轻工业生产需求进行调整。
租户可以使用大量的停车位和宽敞的操纵场地。
可以根据租户的期望调整空间。
最小仓库模块从约 2 000 平方米起提供。
地图上标记了等时线,显示特定时间内的范围/通勤时间。
| DC1 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 15 200 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x24m |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC2 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 12 827 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x25m |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC3 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 21 932 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x25m |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC4A | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 18 304 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x25m |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC4B | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 20 308 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x24m |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
新闻
Rozpoczęła się budowa dwóch obiektów typu BTS o łącznej powierzchni około 40 000 mkw. w ramach Prologis Park Wrocław IV. Inwestycja o powierzchni 20 300 mkw. przeznaczona jest dla Jotul Polska, nowej spółki norweskiej firmy Jøtul AS, najdłużej działającego na świecie producenta pieców i kominków.
Przenosząc fabrykę ze Skandynawii, szukaliśmy nie tylko dewelopera, ale rzetelnego partnera, z którym wspólnie zrealizujemy ten projekt. Profesjonalizm i otwartość przedstawicieli Prologis, a także lokalizacja i jakość parku przekonały nas, że Prologis Park Wrocław IV to najlepszy wybór i doskonałe miejsce dla naszej firmy– powiedział Lars Tore Heggem COO, Jøtul AS.
Kolejny obiekt o powierzchni 18 300 mkw. dedykowany jest japońskiej grupie transportowo-logistycznej -Yusen Logistics.
Nasza wieloletnia relacja z Prologis opiera się przede wszystkim na partnerstwie i bliskiej współpracy. Już od 2007 roku z sukcesem rozwijamy swoją działalność w Prologis Park Wrocław IV, a przedłużenie umowy i wynajęcie dodatkowej powierzchni w parku to dla nas oczywiste posunięcie – powiedział Marek Więckowicz, Managing Director, Yusen Logistics.