基本信息
| 现有 | 39 500.00 m2 |
| 在建 | 0.00 m2 |
| 规划 | 0.00 m2 |
| 租金 | 询问 |
空闲面积
| 最多 1 个月 | 16 145.00 m2 |
| 最多 3 个月 | 16 145.00 m2 |
| 超过 3 个月 | 16 145.00 m2 |
| 最小模块 | 1 500.00 m2 |
| 最短租期 | 5 年 |
Panattoni Park Częstochowa 是波兰知名仓储开发商 Panattoni 的一个新项目。共有超过 35 700 平方米的仓储空间可供租户使用。
该物流中心距离 46 号和 91 号国道以及 46 号和 1 号国道的交通枢纽约 2 公里。Panattoni Częstochowa 是一个位于 市中心附近 的投资项目。这样的地理位置保证了多种货物配送的可能性。
Panattoni Park Częstochowa 内的所有仓储空间均符合以下参数:
仓库大厅配备了消防和安全系统。
Panattoni Park Częstochowa 的仓储空间是现代化的仓库,既可用于 存储,也可用于进行 轻工业生产。这些仓储空间满足了不同行业租户的需求,并提供灵活的办公和仓储模块配置。
最小仓储模块约 1500 平方米起。
| DC1 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 7 800 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x22,5m |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC2 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 31 700 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x22,5m |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
新闻
Panattoni Europe rozpoczyna budowę Panattonni Park Częstochowa. To pierwsza tego typu realizacja dewelopera w północnej części województwa śląskiego. W ramach dwóch, nowoczesnych hal magazynowych powstanie łącznie 30 400 m kw. powierzchni klasy A. Prace zaczęły się w październiku br.,a oddanie obiektu do użytku zaplanowano na luty 2020 roku.
Park położony jest we wschodniej części miasta w pobliżu ulicy Legionów, gdzie skupia swoją działalność wiele lokalnych firm.
„Panattoni Park Częstochowa jest odpowiedzią na bardzo dynamiczny rozwój działalności biznesowej i duże zainteresowanie najemców tym regionem kraju. Miasto położone w południowej części Polski zapewnia doskonałą komunikację z Aglomeracją Śląską, Krakowem, a dzięki nowo wybudowanej autostradzie A1, z wszystkimi ważnymi ośrodkami miejskimi w kraju” – wyjaśnia Dorota Jagodzińska-Sasson, Managing Director w Panattoni Europe.