基本信息
| 现有 | 105 823.00 m2 |
| 在建 | 0.00 m2 |
| 规划 | 0.00 m2 |
| 租金 | 询问 |
空闲面积
| 最多 1 个月 | 7 230.00 m2 |
| 最多 3 个月 | 7 230.00 m2 |
| 超过 3 个月 | 7 230.00 m2 |
| 最小模块 | 1 400.00 m2 |
| 最短租期 | 3 年 |
Hillwood Wrocław Wschód I 是一个物流中心,在三栋建筑内总共提供约 110 000 平方米的仓库空间供出租。
天窗和排烟窗保证了自然采光。
充足的停车位和宽敞的操场为 Hillwood Wrocław Wschód I 的租户和访客提供了便利。
在仓库大厅内,可以进行仓储和轻工业生产。
办公空间可根据租户要求进行定制。
地图上标记了等时线,显示特定时间内的范围/通勤时间。
| DC1 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 56 799 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x27m |
| 地面承重: | 6 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC2 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 34 151 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x25m |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC3 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 18 724 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x24 |
| 地面承重: | 6 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
新闻
Firma Logwin-międzynarodowy logistyk świadczący m.in. usługi spedycji morskiej, lotniczej, drogowej, kolejowej, jak i również rozwiązania z zakresu logistyki kontraktowej, powiększy wynajmowaną w Hillwood Wrocław Wschód I powierzchnię magazynową. Dzięki podpisaniu umowy najmu na kolejne 9 700 mkw., firma zajmuje teraz ponad 40 000 mkw. powierzchni w tej lokalizacji.
Naszą ofertę opieramy na nowoczesnych wysoce zautomatyzowanych rozwiązaniach, które gwarantują wysoką wydajność, niezawodność i jakość obsługi. Wiąże się to z dodatkowymi wymogami, które muszą zostać uwzględnione już na etapie projektowania budynku. Planując zwiększenie skali operacyjnej w okolicach Wrocławia, zdecydowaliśmy się na współpracę z Hillwood, który mimo naszych wyśrubowanych wymagań gwarantował wysoką elastyczność i szybką realizację inwestycji. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy zarówno w fazie projektowej jak również w fazie użytkowania. Liczymy na dalszy dynamiczny rozwój naszej firmy we współpracy z Hillwood, zarówno w regionie wrocławskim jak również w innych lokalizacjach – powiedział Łukasz Kiełczewski, Head of Logistics w Logwin Poland.