基本信息
| 现有 | 45 800.00 m2 |
| 在建 | 0.00 m2 |
| 规划 | 0.00 m2 |
| 租金 | 询问 |
空闲面积
| 最多 1 个月 | 18 653.00 m2 |
| 最多 3 个月 | 18 653.00 m2 |
| 超过 3 个月 | 18 653.00 m2 |
| 最小模块 | 1 000.00 m2 |
| 最短租期 | 3 年 |
Panattoni Park Wrocław IX 是一个现代化的投资项目,在单一仓库大厅内提供超过 45 000 平方米 的 A 级仓库空间供出租。该园区是开发商在快速发展的下西里西亚地区进行的又一投资。该大厅不仅可供租户高效存储货物,还可用于轻工业生产。可供出租的最小单元从 1000 平方米起。
该设施灵活的仓库面积可根据租户的个人技术规格要求进行调整。Panattoni Park Wrocław IX 提供的 A 级单元主要确保:
通过众多的装卸码头和零层大门,可以方便地进入仓库内部。
下西里西亚地区持续受到仓库空间租户的青睐。由于其毗邻 A8 和 A4 高速公路,为向国内和国际市场分销货物提供了理想的条件。经济特区影响了租赁条件的吸引力,并吸引了来自许多行业的企业家。
地图上标记了等时线,显示特定时间内的范围/通勤时间。
| DC1 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 45 800 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 22,5x12m |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
新闻
Colian Logistic, spółka należąca do grupy Colian Holding, przeniosła się do nowego magazynu w okolicach Wrocławia- Panattoni Park Wrocław IX. Firma wynajęła 7 250 mkw. powierzchni z czego 335 mkw. zostało przeznaczone na cele biurowe.
Dzięki nowemu centrum dystrybucyjnemu położonemu tuż przy węźle Wrocław Południe i otaczającej go doskonałej infrastrukturze drogowej jesteśmy bliżej naszych klientów, zapewniając im jeszcze lepszą jakość świadczonych przez nas usług logistycznych – komentuje Daniel Nowicki, członek zarządu Colian Logistic.
Otwarto centrum logistyczne ROHLIG SUUS Logistics, które będzie funkcjonować w ramach Panattoni Park Wrocław IX. Inwestycja objęła ponad 49 000 mkw. magazynu typu cross-dock. Firma ROHLIG SUUS Logistics zajęła około 15 000 mkw. powierzchni. Magazyn wyposażono w 61 doków, co przełoży się na zwiększenie możliwości operacyjnych.