7R Logistic Center Krakow Kokotów 是位于 Kraków 工业区的一个物流园区。该投资项目提供 9 栋现代化仓储和生产设施,总面积超过 210,000 平方米。该园区也被称为 7R Park Kraków。
7R Logistic Center Krakow Kokotów 物流中心是 Kraków 的又一在建项目。该设施的建设将采用环保解决方案,并将获得 BREEAM 认证。其中包括限制能源和水资源浪费以及减少二氧化碳排放的系统、带有长椅、自行车架和遮阳棚的扩建绿化区、电动汽车充电站以及光伏电池板安装。
设计的 A 级仓储空间拥有:
7R Park Kraków 物流中心内设有大量宽敞的停车位和调车场。该设施设有围栏,并配备 24 小时监控和安保。
得益于发达的交通基础设施,通过连接 A2 高速公路和快速路,以及通往机场和铁路网的便利,Małopolska 省的仓储市场多年来一直是国内和国际最重要的配送市场之一。对仓储空间需求的强劲增长促成了新园区的建立,为租户提供根据其个人需求量身定制的空间。经济特区也为商业发展创造了有利环境。仓储空间市场的特点是物流和生产投资用地的可用性较低。因此,Kraków 及其周边地区的仓库供应非常有限。
7R Logistic Center Kraków Kokotów 投资项目位于 Kraków 附近的 Kokotów。该设施位于 Wieliczka 经济活动区内。得益于其地理位置,可以乘坐公共交通工具前往市区。靠近 S7 快速路和 A4 高速公路,使得该地点对潜在员工具有吸引力。
地图上标记了等时线,显示特定时间内的范围/通勤时间。
| DC1 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 13 280 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x24 |
| 地面承重: | 7 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC2 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 13 880 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x22,5 |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC3 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 5 778 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x24 |
| 地面承重: | 7 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC4 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 26 150 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x24 |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC5 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 20 665 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x24 |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC6 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 26 181 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x24 |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC7A | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 10 295 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | b.d. |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC7B | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 22 301 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x24 |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC8 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 41 480 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 13.00 m |
| 柱网: | 12x24 |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
新闻
Powstająca hala magazynowa w Centrum logistycznym 7R Park Kraków zyskała nowego Najemcę.
Firma Igepa Polska, która jest dystrybutorem papierów poligraficznych, biurowych i materiałów do reklamy wizualnej, zadecydowała się na wynajęcie 2 000 mkw. na terenie inwestycji.
W związku z tym, budynek numer 4 w 7R Park Kraków został w całości wynajęty przed oddaniem do użytku.
DSV, który jest globalnym dostawcą usług logistycznych i transportowych, zmienił lokalizację magazynu i biura na 7R Logistic Park Kokotów.
Nowa lokalizacja zajmuje około 1 500 mkw. powierzchni magazynowej i 250 mkw. biura.
Operacje magazynowe i przeładunkowe są prowadzone na 6 rampach i jednej rampie zero.
Decyzja o zmianie lokalizacji była podyktowana dynamicznym rozwojem firmy.