基本信息
| 现有 | 90 377.00 m2 |
| 在建 | 0.00 m2 |
| 规划 | 0.00 m2 |
| 租金 | 询问 |
空闲面积
| 最多 1 个月 | 9 220.00 m2 |
| 最多 3 个月 | 9 220.00 m2 |
| 超过 3 个月 | 9 220.00 m2 |
| 最小模块 | 1 500.00 m2 |
| 最短租期 | 3 年 |
Fortress Logistic Park Bydgoszcz 是一个现代化的仓储、物流和生产中心,距离 Bydgoski Park Przemysłowo – Technologiczny 不远。该投资项目包括六个仓库大厅,将提供超过 90,000 平方米的现代化仓储空间。
Fortress Logistic Park Bydgoszcz 将由六个高架仓库大厅组成。该园区的第一批建筑是在过去几年内建成的,但仍有空间对综合体进行进一步扩建。该商业园区提供高质量的仓储和办公空间租赁。所采用的解决方案允许根据租户的需求灵活布置内部空间,并使空间能够适应生产活动的需要。
A级仓库中的模块提供:
开发商在 Fortress Logistic Park Bydgoszcz 物流中心内提供了宽敞的调车场、充足的停车位以及全天候的监控和安保服务。
Bydgoszcz-Toruń 城市群的仓储市场提供高品质的仓库出租,为仓储、物流和生产提供了极佳的条件。Bydgoszcz 位于该国中部,不断发展的交通基础设施以及成功运营的 Bydgoski Park Przemysłowo – Technologiczny 吸引了越来越多的国内外投资者来到该地区。
Fortress Logistic Park Bydgoszcz 物流中心距离 S10 快速公路 5 公里。园区的地理位置确保了员工的便捷通勤,距离仓库综合体不远处设有公交车站。
地图上标记了等时线,显示特定时间内的范围/通勤时间。
| DC1 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 9 070 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 12.00 m |
| 柱网: | 12x22,5 |
| 地面承重: | 70 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC2 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 16 200 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 12.00 m |
| 柱网: | 22,5x12m |
| 地面承重: | 7 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC3 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 24 570 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 12.00 m |
| 柱网: | 12x22,5 |
| 地面承重: | 7 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC4 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 17 550 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 12.00 m |
| 柱网: | 12x22,5 |
| 地面承重: | 7 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC5 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 18 052 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | b.d. |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC6 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 4 935 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 12.00 m |
| 柱网: | 12x22,5 |
| 地面承重: | 7 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
新闻
Jeden z największych europejskich producentów artykułów gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych, firma keeeper wprowadzi się do powstającej hali D, którą wynajął w całości. Obiekt liczy sobie około 17 800 mkw. i będzie oddany od użytku w połowie 2020 roku.
Waimea Logistic Park Bydgoszcz ma ciekawą miejską lokalizację, która jest istotnym atutem pod kątem rekrutacji przyszłych pracowników obiektu przez najemców. Przystanek komunikacji publicznej usytuowany jest zaledwie ok. 100 m od parku, a stacja kolejowa ok. 4 km. Jestem przekonany, że jakość projektu, lokalizacja w połączeniu z modelem współpracy z najemcami zakładającym indywidualne podejście i dużą elastyczność w ustalaniu zmian projektowych, są naszą mocną stroną w procesie komercjalizacji – powiedział szef projektu w Waimea Holding, Wojciech Woliński.
Do Najemców Parku logistycznego Waimea Logistic Park Bydgoszcz dołączyła firma BKT Elektronik, która jest producentem i dostawcą rozwiązań na rzecz branży teleinformatycznej.
Firma zajmie około 1 850 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.