基本信息
| 现有 | 49 700.00 m2 |
| 在建 | 0.00 m2 |
| 规划 | 0.00 m2 |
| 租金 | 询问 |
空闲面积
| 最多 1 个月 | 14 934.00 m2 |
| 最多 3 个月 | 14 934.00 m2 |
| 超过 3 个月 | 14 934.00 m2 |
| 最小模块 | b.d. |
| 最短租期 | b.d. |
CTPark Katowice to obiekt magazynowy położony w Katowicach, który oferuje ok. 45 tyś. mkw. A-klasowej powierzchni do wynajęcia w ramach dwóch hal. Powierzchnia biurowa może zostać dowolnie wydzielona i zaaranżowana zgodnie z indywidualnymi potrzebami najemców.
A-klasowa przestrzeń magazynowa dostępna w CTPark Katowice zapewnia wysoki standard wykończenia i posiada poniższe parametry techniczne:
Na terenie zewnętrznym obiektu znajdują się liczne udogodnienia do dyspozycji pracowników i gości, między innymi przestronny parking oraz plac manewrowy. Bezpieczeństwo zagwarantuje całodobowy monitoring oraz ochrona.
Magazyny położone w regionie śląskim cieszą się rosnącym zainteresowaniem pośród najemców z różnych branż. Strategiczne położenie w sąsiedztwie autostrad pozwala przedsiębiorcom efektywnie dystrybuować towary na rynek lokalny i zagraniczny. Obejmujące region specjalne strefy ekonomiczne gwarantują atrakcyjne warunki najmu i zwiększają poziom zadowolenia najemców.
Obiekt położony jest w niewielkiej odległości od autostrady A4 oraz centrum Katowic.
地图上标记了等时线,显示特定时间内的范围/通勤时间。
| DC1 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 41 100 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 12.00 m |
| 柱网: | 12x24 |
| 地面承重: | 6 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC2 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 8 600 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 12.00 m |
| 柱网: | 12x24 |
| 地面承重: | 6 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |