基本信息
| 现有 | 36 704.00 m2 |
| 在建 | 0.00 m2 |
| 规划 | 0.00 m2 |
| 租金 | 询问 |
空闲面积
| 最多 1 个月 | 12 100.00 m2 |
| 最多 3 个月 | 12 100.00 m2 |
| 超过 3 个月 | 12 100.00 m2 |
| 最小模块 | b.d. |
| 最短租期 | 5 年 |
City Logistics Wrocław I 是一个投资项目,在五座仓库大厅内,最终将提供超过 97 000 平方米的仓储和办公空间供出租。
仓库可以根据租户的需求进行灵活调整,包括技术方面以及各个仓储、生产和员工办公区域的面积。
提供充足的停车位和宽敞的调车场。
地图上标记了等时线,显示特定时间内的范围/通勤时间。
| DC3 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 24 404 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x22,5 |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC4 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 12 300 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x22,5 |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
新闻
Nabywcą City Logistics Wrocław I(parku należącego do Panattoni Europe) została spółka Segro European Logistics Partnership. Oznacza to, że nabywca przejmuje dwa obiekty o łącznej powierzchni około 38 tys. mkw.
Od teraz wrocławski kompleks będzie nazywać się Segro Business Park Wrocław. W jego skład wchodzą nieruchomości, które dysponują 35 tys. mkw. powierzchni magazynowej oraz około 3 tys. mkw. przestrzeni socjalno-biurowej.
Inwesta wynajęła ponad 4 300 mkw. powierzchni w najnowszej inwestycji Panattoni Europe- City Logistics Wroclaw I, z czego około 3 800 mkw. przeznaczone jest na magazyn, a 580 mkw. na nowoczesną powierzchnię biurową.
Firma Inwesta podjęła decyzję o relokacji w związku z wzrostem popytu na stal.