P3 Park Grodzisk 是一个物流中心,最终将提供超过 66,000 平方米的仓储和办公空间供出租。
现代化的仓库大厅可满足不同行业租户的需求,也可进行轻工业生产。
园区内可供租户使用的待租仓库将按照租户对现代 A 级设施的期望标准进行建造:
最小仓储模块面积约为 1200 平方米。
P3 Grodzisk 位于 A2 高速公路以南。距离华沙 37 公里(约 40 分钟车程),距离 Błonie 9 公里(14 分钟车程)。距离首都的肖邦国际机场约 30 分钟车程。因此,该地理位置非常适合物流运营商。靠近华沙市场也为员工提供了便利的交通。
| DC1 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 18 680 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x22,5 |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC2 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 32 007 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 12.00 m |
| 柱网: | 12x24 |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC3 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 9 500 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 6.00 m |
| 柱网: | 12x22,5 |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC4 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 8 944 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x22,5 |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
新闻
Zakończono budowę dwóch dedykowanych obiektów dla Raben Logistics -firmy oferującej kompleksowe usługi logistyczne, w Panattoni Park Grodzis III. Oddział w Chlebni składa się dwóch odrębnych budynków magazynowych jakimi są: magazyn niski przeładunkowy(cross-dock) o powierzchni 8 000 mkw. i magazyn wysokiego składowania o powierzchni około 34 000 mkw. Powstał również budynek biurowy o powierzchni 2 600 mkw.
Każdego dnia obiekt jest w stanie obsłużyć ponad 4 000 przesyłek oraz przyjąć, załadować i wyładować około 265 samochodów dostawczych. Zatrudnienie w tej lokalizacji znalazło 315 osób.
Odział podjął współpracę z 60 przewoźnikami zatrudniającymi około 280 kierowców.