基本信息
| 现有 | 30 167.00 m2 |
| 在建 | 0.00 m2 |
| 规划 | 0.00 m2 |
| 租金 | 询问 |
空闲面积
| 最多 1 个月 | 2 765.00 m2 |
| 最多 3 个月 | 2 765.00 m2 |
| 超过 3 个月 | 2 765.00 m2 |
| 最小模块 | 515.00 m2 |
| 最短租期 | 3 年 |
地图上标记了等时线,显示特定时间内的范围/通勤时间。
| DCD | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 7 666 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 16x18 |
| 地面承重: | 5 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DCE | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 10 648 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | b.d. |
| 柱网: | b.d. |
| 地面承重: | b.d. |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DCF1 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 3 900 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | b.d. |
| 柱网: | b.d. |
| 地面承重: | b.d. |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DCF2 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 6 000 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | b.d. |
| 地面承重: | 5 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DCF3 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 3 200 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x24 |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DCF4 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 4 500 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | b.d. |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
新闻
Firma Adantech Poland, która jest liderem w produkcji automatyki przemysłowej, przedłużyła umowę najmu w Ideal Distribution Center, która dotyczy 1430 mkw. powierzchni magazynowej i 950 mkw. biura.
Firmy Nat-Com i Allo J. Szeluga przedłużyły umowy najmu powierzchni w Ideal Distribution Center.
Spółka Allo J.Szeluga prowadzi największy sklep z artykułami biurowymi w stolicy oraz świadczy usługi biurowo-serwisowe. W centrum logistycznym wynajmuje powierzchnię około 1 300 mkw.
Nat-Com na polskim rynku działa od 2000 roku i specjalizuje się m.in. w obsłudze agencji reklamowych, wydawnictw, czy drukarni w zakresie dostarczania sprzętów biurowych. Nowa powierzchnia magazynowo-biurowa firmy obejmie około 650 mkw.