基本信息
| 现有 | 188 742.00 m2 |
| 在建 | 0.00 m2 |
| 规划 | 0.00 m2 |
| 租金 | 询问 |
空闲面积
| 最多 1 个月 | 12 520.00 m2 |
| 最多 3 个月 | 12 520.00 m2 |
| 超过 3 个月 | 12 520.00 m2 |
| 最小模块 | 3 400.00 m2 |
| 最短租期 | 5 年 |
波美拉尼亚物流中心(Pomorskie Centrum Logistyczne)是由 Goodman 公司在 110 公顷土地上开发的投资项目。目前,已交付给租户使用的 3 栋建筑总仓储面积超过 124,000 平方米。该园区未来可进一步扩建至 500,000 平方米的仓储面积,这使其成为该地区最大的物流中心,也是波兰最大的物流中心之一。
现有及规划中的仓库均为 A 级仓储设施,既可用于仓储,也可用于轻工业生产。整个设施均有 24 小时安保。仓储空间标准:
仓库和办公空间可根据不同行业租户的个性化需求进行调整。可供出租的最小仓储模块约为 3,400 平方米。
波美拉尼亚物流中心位于格但斯克深水集装箱码头附近,该码头年吞吐量为 3,000,000 TEU。得益于 1,300 米长的码头岸线,该码头能够处理世界上最大的集装箱船。格但斯克码头也是波罗的海这一地区唯一的常年不冻港。位于此地使租户能够降低通过海运方式运输货物的物流成本。
位于格但斯克 Kontenerowa 街,距离市中心约 9 公里。
仓储和生产大厅与格但斯克集装箱码头 (DCT) 直接相连,距离莱赫·瓦文萨机场(Port Lotniczego im. Lecha Wałęsy)约 23 公里。
在波美拉尼亚物流中心附近的 Kontenerowa 街,有连接格但斯克和卡托维兹的 A1 高速公路以及格但斯克绕城公路。
这样的地理位置保证了在波兰国内及国外的有效配送。
地图上标记了等时线,显示特定时间内的范围/通勤时间。
| 仓库面积 | 最小模块 | 查看可用性 |
|---|---|---|
| 12 520 m2 | 3 400 m2 | 检查 |
| DC1 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 51 748 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x24 |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC2 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 36 757 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x24 |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC3 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 36 757 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x24 |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC4 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 24 560 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x24 |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC5 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 38 920 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 12.00 m |
| 柱网: | 12x24 |
| 地面承重: | 7 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
新闻
Sieć hipermarketów budownlanych-Leroy Merlin wynajęła powierzchnię magazynową, około 3 400 mkw. w Pomorskim Centrum Logistycznym.
Ta lokalizacja zapewni firmie sprawny i szybki transport towarów do sklepu, który znajduje się przy ul. Grunwaldzkiej oraz efektywne wsparcie dla firm z sektora FMCG, e-commerce czy detalicznego.
Firma DSV Solutions, która jest operatorem zaawansowanych rozwiązań logistyki kontenerowej, wynajęła 9 000 mkw. powierzchni magazynowej w Pomorskim Centrum Logistycznym.
Jednym z czynników przemawiającym za wyborem obiektu należącego do dewelopera Goodman jest bardzo dobra lokalizacja. Inwestycja położona jest bezpośrednio przy terminalu kontenerowym DCT i w sąsiedztwie autostrady A1 oraz drogi ekspresowej S6.
Wynajęta powierzchnia została dostosowana do potrzeb Najemcy.