基本信息
| 现有 | 100 411.00 m2 |
| 在建 | 0.00 m2 |
| 规划 | 0.00 m2 |
| 租金 | 询问 |
空闲面积
| 最多 1 个月 | 24 284.00 m2 |
| 最多 3 个月 | 24 284.00 m2 |
| 超过 3 个月 | 24 284.00 m2 |
| 最小模块 | 4 900.00 m2 |
| 最短租期 | 5 年 |
Łódź East Logistics Centre to nowoczesny park magazynowy zlokalizowany we wschodniej części miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła Brzeziny. Inwestycja powstanie w 3 kwartale 2021r. i oferować będzie łącznie ponad 100 000 mkw. powierzchni magazynowej.
Łódź East Logistics Centre I składać się będzie z trzech hal magazynowych. Projekt architektoniczny parku logistycznego może zostać elastycznie dostosowany do potrzeb najemcy zarówno pod kątem specyfikacji technicznej jak również powierzchni poszczególnych pomieszczeń produkcyjnych, magazynowych i socjalno-biurowych.
Moduły do wynajęcia w ramach parku logistycznego Łódź East Logistics Centre oferują:
Kompleks magazynowy 7R Łódź East I zapewni najemcom przestronne place manewrowe oraz wygodne parkingi. Dzięki zastosowaniu proekologicznych rozwiązań wpływających m.in. na wzrost efektywności energetycznej, inwestycja 7R spełnia kryteria certyfikatu BREEAM.
Rynek magazynowy w Polsce Centralnej to jeden z najczęściej wybieranych lokalizacji dla magazynów centralnych dużych firm logistycznych i dystrybucyjnych. Najważniejszym atutem jest położenie geograficzne miasta oraz bardzo dobra infrastruktura drogowa, która zapewnia dostęp do autostrady A1 i A2 oraz drogi ekspresowej S8. Dodatkowym atutem jest uruchomiony w 2013 r. terminal cargo między Łodzią a Chengdu.
Centrum logistyczne Łódź East Logistics Centre zlokalizowane jest we wschodniej części miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła Brzeziny. Niewielka odległość od autostrady A1 stwarza warunki do rozwoju transportu lokalnego, krajowego i międzynarodowego.
地图上标记了等时线,显示特定时间内的范围/通勤时间。
| 仓库面积 | 最小模块 | 查看可用性 |
|---|---|---|
| 24 284 m2 | 5 000 m2 | 检查 |
| DC1 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 36 333 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x22,6 |
| 地面承重: | 7 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC2 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 45 695 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x22,6 |
| 地面承重: | 7 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC3 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 18 383 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12 x 22,6 |
| 地面承重: | 7 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |