基本信息
| 现有 | 42 876.00 m2 |
| 在建 | 0.00 m2 |
| 规划 | 0.00 m2 |
| 租金 | 询问 |
空闲面积
| 最多 1 个月 | 3 920.00 m2 |
| 最多 3 个月 | 3 920.00 m2 |
| 超过 3 个月 | 3 920.00 m2 |
| 最小模块 | 3 000.00 m2 |
| 最短租期 | 3 年 |
| 仓库面积 | 最小模块 | 查看可用性 |
|---|---|---|
| 3 920 m2 | 3 920 m2 | 检查 |
| DC1 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 17 600 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 10x18 |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC2 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 14 500 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 10x18 |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC3 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 10 776 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | b.d. |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
新闻
Całkowita powierzchnia najmu wynosi 6,5 tys mkw., z czego 5,9 tys. mkw. przeznaczone będzie na magazyn, a 600 mkw. na biuro. W procesie negocjacji i opracowywaniu strategii najmu firmę Galicja Tomaszek reprezentowali specjaliści z MAXON Nieruchomości.
Galicja Tomaszek, rodzinna firma zajmująca się sprzedażą artykułów AGD, wynajęła powierzchnię w centrum logistycznym Altmaster Pęcice, które zlokalizowane jest około 10 km od Warszawy, tuż przy węzłach ,,Konotopa’’ i „Salomea’’.
„O wyborze magazynu Altmaster Pęcice zadecydowała dogodna lokalizacja oraz korzystne warunki finansowe.” – mówi Maciej Frączek, Dyrektor Oddziału w Galicja Tomaszek.
Altmaster to polski, dynamicznie rozwijający się deweloper magazynowy, który swoje obiekty oferuje w okolicach Warszawy m.in. w Piasecznie, Jankach i Woli Mrokowskiej.