基本信息
| 现有 | 36 477.00 m2 |
| 在建 | 0.00 m2 |
| 规划 | 0.00 m2 |
| 租金 | 询问 |
空闲面积
| 最多 1 个月 | 1 832.00 m2 |
| 最多 3 个月 | 1 832.00 m2 |
| 超过 3 个月 | 1 832.00 m2 |
| 最小模块 | 900.00 m2 |
| 最短租期 | 3 年 |
Exeter Park Sosnowiec 是一个仓储综合体,最终将提供约 65 000 平方米的租赁面积。
Exeter Park Sosnowiec 物流中心位于上西里西亚大都市区一个蓬勃发展的仓储中心内。附近有两条79 号国道以及通往欧洲 E75 公路的道路。此外,还可以方便地前往A4 高速公路和S1 快速公路。
Exeter Park Sosnowiec 的所有仓储空间堆放高度均可达 10 米。 仓库大厅基于 24 x 12 米的立柱网格。在仓库内,既可以进行仓储,也可以进行轻工业生产。部分仓库已调整为在受控温度下储存食品。建筑物配备了消防系统,整个设施均受到保护。
最小仓库模块从约 900 平方米起租。
Exeter Sosnowiec
该物流中心位于 Sosnowiec,距离 Katowice 约 18 公里。仓库附近有 79 号国道(从中部经东南部通往南部地区)以及位于西里西亚省和部分小波兰省境内的 S1 快速公路。
地图上标记了等时线,显示特定时间内的范围/通勤时间。
| DC1 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 13 671 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x24 |
| 地面承重: | 5 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC2 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 11 428 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x24 |
| 地面承重: | 5 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC3 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 11 378 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x25 |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
新闻
Dan Cake Polonia- lider w sektorze pakowanych produktów piekarniczo-cukierniczych w kraju, podpisał z Biurem Inwestycji Kapitałowych umowę dotyczącą najmu powierzchni w Śląskim Centrum Logistycznym. Firma zajmie 4 400 mkw. powierzchni z czego 4 250 mkw. będzie przeznaczone na magazynowanie, a pozostałe 150 mkw. na cele socjalno-biurowe.
Spółka zależna Biura Inwestycji Kapitałowych chce sprzedać firmie MIR Poland trzy hale, które wchodzą w skład Śląskiego Centrum Logistycznego w Sosnowcu. W ramach przedsięwzięcia właściciela mają zmienić hale numer 1, 3 i 4. Termin zawarcia umowy został wyznaczony na 28 czerwca 2019 roku.
Zaplanowano rozpoczęcie budowy ostatniej hali magazynowej w Śląskim Centrum Logistycznym w Sosnowcu.
Hala numer 6 obejmie ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowej.
Odbiór inwestycji przewidziany jest na koniec 2018 roku.