基本信息
| 现有 | 5 880.00 m2 |
| 在建 | 0.00 m2 |
| 规划 | 10 500.00 m2 |
| 租金 | 询问 |
空闲面积
| 最多 1 个月 | 2 700.00 m2 |
| 最多 3 个月 | 2 700.00 m2 |
| 超过 3 个月 | 2 700.00 m2 |
| 最小模块 | 3 500.00 m2 |
| 最短租期 | 5 年 |
Waimea Cargo Terminal Szczecin Airport 是 Waimea 公司——该地区乃至全波兰知名开发商的又一项目。此次,Waimea 公司决定建造一座现代化的多式联运航站楼,总面积约为 5,880 平方米。
该仓库及其办公和员工设施将成为什切青-戈莱纽夫国际机场基础设施不可或缺的一部分,提供全面的航空货运服务。在 2,000 平方米的区域内,WELCOME Airport Services 公司将提供货物运输处理服务。其余部分则供其他租户使用。
开发商决定为该设施配备现代化的解决方案和设备,以确保高效的航空货运处理。该设施的设计旨在满足货物装卸的所有安全标准要求,以及规范航空运输的国际法规。项目总投资额将超过 3,000 万兹罗提。
| DC1 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 5 880 m2 |
| 状态: | 现有 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 12x24 |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
| DC2 | |
|---|---|
| 总面积(平方米) | 10 500 m2 |
| 状态: | 规划中 |
| 堆存高度: | 10.00 m |
| 柱网: | 24x12 |
| 地面承重: | 5 000 kg/m2 |
| 喷水灭火系统 | |
| 直接转运 | |
| 起重机 | |
| 铁路专用线 | |
新闻
Inwestor Waimea Cargo Terminal Szczecin Airport, otrzymał dokumenty, które uprawniają do rozpoczęcia budowy inwestycji.
Budowa Nowoczesnego terminalu multimodalnego Waimea Cargo Terminal Szczecin Airport rozpoczęła się na początku 2019 roku ma zostać zakończona w 2Q 2019 roku.
Waimea Holding S.A. zakupiła działkę pod budowę Waimea Cargo Terminal Szczecin-Goleniów. Realizacja projektu rozpocznie się na jesieni 2018 roku. Planowane oddanie obiektu do użytkowania przewidziane jest na koniec II kwartału 2019 roku.
Inwestycja o łącznej powierzchni 5 880 mkw. razem z powierzchnią biurowo-socjalną będzie stanowić nierozłączny element infrastruktury międzynarodowego Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów.